Montimi kllapa


shkalla e vizatimit 1:

Specifikoni dimensionet ne milimetra

Diametri i tub D
Diametri studs B
Gjatësia Thread H
Pastrim ZGoogle Play

Llogaritja e madhësisë së mengene ndërtimit

çeliku clamp Specifikoni dimensionet ne milimetra

D - Diametri i tub
B - Diametri studs
H - Gjatësia e rrugës
Z - Pastrim

Blej hardware Ndërtimi nuk është një problem. Në shitje është një pjesë e pajisjeve për çdo raste. Clamps tub, clamps për riparimin e madhësive të ndryshme dhe qëllime. Por nganjëherë nuk mund të jetë një punonjës i përhershëm dyqan dhe kanë nevojë për të bërë një bark të shtrëngoj veten.
Përforcon përbëhet nga një kopsë filetuar me arra dhe pjatë fiksim. Bends formë u-je në diametër tub dhe një clip metalike është gati. Në pjatë presion shpuar dy vrima. Ajo vihet në një pin dhe presion kundër tub si mengene. Shpesh e përdorur në ndërtimin e gardheve, të cilat janë të bashkangjitur në pjatë traversë.

Google Play
Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe
Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.
zhitov Author of the project: Dmitry Zhitov        © 2007 - 2022
Facebook Vkontakte