Arch për një gardh kunj


shkalla e vizatimit 1:

Specifikoni dimensionet ne milimetra

Lartësia minimale H
Lartësia maksimale Y
Gjerësia Seksioni X
Gjerësia e slats Z


ose

data-full-width-responsive="false">


Google Play
data-full-width-responsive="false">

Llogaritja e harqe për gardh kunj

binarët gardh gardh

Specifikoni dimensionet e kërkuara në milimetra

H - Lartësia minimale e gardhit
Y - Lartësia maksimale e gardhit
X - distanca midis qendrave te binarët jashtme
Z - Gjerësia e slats gardh
K - Numri i shkopinjve në një seksion të
D - Distanca në mes të binarët

Gardh Arch


Nëse lartësia Y > H

hark


Nëse lartësia Y < H

Google Play
Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe
Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.
zhitov Author of the project: Dmitry Zhitov        © 2007 - 2018
Facebook Vkontakte Welcome to friends.