Llogarit vëllimin e lëngjeve në fuçi


Specifikoni dimensionet ne milimetra

Diametër D
Nivel H
Lartësi L

data-full-width-responsive="false">


Google Play
data-full-width-responsive="false">

Llogaritja e vëllimit të lëngshme në fuçi jo të plotë


Specifikoni dimensionet ne milimetra

D - diametër anije
H - Niveli fluide
L - Lartësia fuçi


Programi do të llogaritur vëllimin e lëngut në fuçi, vëllimin e përgjithshëm dhe të lirë, sipërfaqe.

Google Play
Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe
Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.
zhitov Author of the project: Dmitry Zhitov        © 2007 - 2018
Facebook Vkontakte Welcome to friends.