Llogaritja e shkallëve metalike me një zigzag bowstring

shkalla e vizatimit 1:    

Specifikoni dimensionet ne milimetra

Numri i hapave C

Apertura Lartësia Y
Gjatësia e hapjes X
Gjerësia e shkallëve W

Trashësia e hapave Z
Parvaz F

Trashësia e vargut A


Google Play

Llogaritja e shkallëve drejt zigzag bowstring metalike


Specifikoni e dimensioneve të kërkuara në milimetra

X - hapjen shkallët gjerësi
Y - Apertura Lartësia
W - Gjerësia e shkallëve
F - hapa parvaz
C - Numri i hapave
Z - Trashësia e hapave
A - Trashësia e vargutSP - Të përcaktuar pozicionin e fazës së parë në nivelin e dyshemesë së katit të dytë.
LR - Bëje drejtimin e shërimit. Për të tërhequr shkallët.

ose
Karakteristikat.

Llogaritja e shkallëve metalike të ndërtimit me një zigzag bowstring.
Përcaktimin e shumës së vargut tub profilin.
Dimensionet e sakta të të gjitha detajet.
Kendin e tendencës së shkallë.
Area Materiale hapa.
Vizatime të detajuara dhe diagramet e të gjitha elementeve të shkallë.
Rekomandimet për shkallë të përshtatshëm.

Google Play
Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe
Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.
zhitov Author of the project: Dmitry Zhitov        © 2007 - 2022
Facebook Vkontakte