Llogaritjen e shumës së materialit për muret e jashtme


shkalla e vizatimit 1:

Specifikoni llojin e mureve

Specifikoni dimensionet në centimetra

Specifikoni dimensionet e mureve
Gjerësia e murit pjesë muri mbi kulm X
Gjatësia e murit anën Z
Lartësia Ridge e pediment Y
lartësi Wall (në cep) H
Trashësia e mureve TZgjidhni material mur

data-full-width-responsive="false">


Google Play
data-full-width-responsive="false">

Llogaritja e mureve


Specifikoni dimensionet në centimetra

X - Gjerësia e murit pjesë muri mbi kulm
Z - Gjatësia e murit anën
Y - Lartësia Ridge e pediment
H - Lartësia e murit në cep të
F - sidewall Ridge lartësi
T - Trashësia e mureve

Programi do të llogarisë shumën e materialeve për muret e jashtme e tulla, bllok, log katror ose shtëpi prej dërrase.
Specifikoni lartësinë e kurriz të murit çati të njëjtën lartësi, në qoftë se e doni në mur dysheme.

Google Play
Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe
Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.
zhitov Author of the project: Dmitry Zhitov        © 2007 - 2018
Facebook Vkontakte Welcome to friends.