Llogaritja e zhavorr, gur grimcuar, rërë grumbull

shkalla e vizatimit 1:

Specifikoni dimensionet ne milimetra

Gjatësi X
Gjerësi Y
Lartësi H
data-full-width-responsive="false">


Google Play
data-full-width-responsive="false">

Llogaritja e materialeve pjesa më e madhe në një grumbull


Specifikoni dimensionet ne milimetra

X - gjerësia e grumbullit
Y - Gjatësi
H - Lartësi


Karakteristikat.

Llogaritja e rërës, grimcuar gur apo zhavorr në grumbull të madhe.
Përcaktimi i sipërfaqes së këtij togu.

Google Play
Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe
Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.
zhitov Author of the project: Dmitry Zhitov        © 2007 - 2018
Facebook Vkontakte Welcome to friends.