Llogaritja e këndeve të prera të pjesëve të trapezit nga një tub profili

shkalla e vizatimit 1:

Përmasat

Gjerësi X
Lartësi Y
Gjerësi Z
Gjerësia e pjesëve E

data-full-width-responsive="false">


Google Play
data-full-width-responsive="false">

Llogaritja e këndeve të prera të pjesëve për një trapez nga një tub profiliX - Gjerësia e trapezit në krye.
Y - Lartësia e ndërtimit.
Z - Gjerësia e poshtme e trapezit.
E - Trashësia e tubit të profilit.

Karakteristikat.

Llogaritja e këndeve të prera të pjesëve për prodhimin e një strukture në formën e një trapezi.


Google Play
Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe
Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.
zhitov Author of the project: Dmitry Zhitov        © 2007 - 2018
Facebook Vkontakte Welcome to friends.