Llogaritja çati fiksime


shkalla e vizatimit 1:

Specifikoni dimensionet ne milimetra

Lartësi Y
Gjatësi X
Gjerësi Z
Qepalla C

Materiale Kulmi

Gjerësia e mahi U
Trashësia e mahi W
Mahi Hapi S

Gjerësia e bordeve veshje me listela O1
Trashësia e bordeve veshje me listela O2
Arka Hapi R


data-full-width-responsive="false">


Google Play
data-full-width-responsive="false">

Llogaritja hip sistem demet çati


Specifikoni dimensionet e kërkuara në milimetra

Y - Lartësia çati
X - gjatësia e shtëpisë
Z - gjerësia e shtëpisë
C - madhësia minimale e qepalla
U - Gjerësia e mahi
W - Trashësia e mahi
S - Mahi Hapi
O1 - Gjerësia e bordeve veshje me listela
O2 - Trashësia e bordeve veshje me listela
R - Arka Hapi

Karakteristikat.

Llogaritja e ndërtimit demet.
Përcaktimin e shumës së materialeve të ndërtimit për mahi.
Përcaktimi i bordeve veshje me listela.
Dimensionet e sakta të gjitha pjesët demet e sistemit.
Vizatimet e detajuara të çatisë hip, mahi, dërrasë dyshemeje.

Google Play
Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe
Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.
zhitov Author of the project: Dmitry Zhitov        © 2007 - 2018
Facebook Vkontakte Welcome to friends.