Llogaritja e kënd diagonale në 90 gradë

shkalla e vizatimit 1:    

Specifikoni dimensionet ne milimetra

Gjerësi Y
Gjatësi X
data-full-width-responsive="false">


Google Play
data-full-width-responsive="false">

Llogaritja e diagonaleve për të shënuar themelet


Specifikoni e dimensioneve të kërkuara në milimetra

X - Fondacioni Gjatësia
Y - gjerësia e fondacionit


Karakteristikat.

Llogaritja diagonalisht për të shënuar themelet apo mure.
Përdoret për të vendosur kënd e saktë të 90 gradë.

Google Play
Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe
Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.
zhitov Author of the project: Dmitry Zhitov        © 2007 - 2018
Facebook Vkontakte Welcome to friends.