Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe

Montimi kllapa


shkalla e vizatimit 1:

Specifikoni dimensionet ne milimetra

Diametri i tub D
Diametri studs B
Gjatësia Thread H
Pastrim ZLlogaritja e madhësisë së mengene ndërtimit

çeliku clamp Specifikoni dimensionet ne milimetra

D - Diametri i tub
B - Diametri studs
H - Gjatësia e rrugës
Z - Pastrim

Blej hardware Ndërtimi nuk është një problem. Në shitje është një pjesë e pajisjeve për çdo raste. Clamps tub, clamps për riparimin e madhësive të ndryshme dhe qëllime. Por nganjëherë nuk mund të jetë një punonjës i përhershëm dyqan dhe kanë nevojë për të bërë një bark të shtrëngoj veten.
Përforcon përbëhet nga një kopsë filetuar me arra dhe pjatë fiksim. Bends formë u-je në diametër tub dhe një clip metalike është gati. Në pjatë presion shpuar dy vrima. Ajo vihet në një pin dhe presion kundër tub si mengene. Shpesh e përdorur në ndërtimin e gardheve, të cilat janë të bashkangjitur në pjatë traversë.

zhitov Author of the project: Dmitry Zhitov
fb vk

© 2007 - 2024
Aplikacioni është më i përshtatshëm për të punuar me të
Google Play
Politika e privatësisë
Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.
русский afrikaans العربية беларуская български català česky cymraeg dansk deutsch ελληνική english español eesti euskal فارسی suomi français gaeilge galego עברית hrvatski magyar indonesia íslenska italiano 日本語 한국어 lietuvių latviešu македонски melayu malti nederlands norsk polski português română slovenčina slovenščina shqipe српски svenska kiswahili าษาไทย filipino türkçe українська việt ייִדיש 简体 繁體 հայերեն azərbaycan საქართველოს kreyòl ayisyen বাঙ্গালী hmoob latin esperanto हिन्दी తెలుగు ગુજરાતી ಕನ್ನಡ தமிழ் اردو қазақ монгол тоҷик o'zbek bosanski ລາວ नेपाली සිංහල ị̀gbò èdè yorùbá malagasy ဗမာစာ ខ្មែរ ਪੰਜਾਬੀ मराठी മലയാളം sugboanon sunda isizulu jawa chicheŵa hausa maya yucateco кыргыз አማርኛ kurmancî lëtzebuergesch پښتو सिन्धी samoa gàidhlig isixhosa chishona frysk af-soomaali sotho corsu hawaiʻi māori ଓଡ଼ିଆ kinyarwanda türkmen ئۇيغۇرچە татар aymara অসমিয়া بامبارا भोजपुरी oluganda ava-ñe’ẽ डोगरी ilokano qhichwa कोंकणी krio سۆرانی lingála मैथिली މޯލްޑިވިއަން އެވެ ꯃꯤꯇꯩꯂꯣꯟ mizo ṭawng afaan oromoo संस्कृत- sesotho sa leboa ትግርኛ xitsonga twi ɛ̀ʋɛ̀gbè basa jawa