Llogarit vëllimin e lëngjeve në një enë drejtkëndëshe

Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe

Specifikoni dimensionet ne milimetra

Gjerësi X
Lartësi Y
Gjatësi L
Nivel H
Llogarit vëllimin e lëngjeve në një enë drejtkëndëshe


Specifikoni dimensionet ne milimetra

X - Kapaciteti width
Y - Lartësia tank
L - Kapaciteti Gjatësia
H - Niveli fluide


Programi do të llogaritur vëllimin e lëngut në një tank drejtkëndëshe, e përgjithshme dhe sasinë e lirë të sipërfaqes.Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.


русский afrikaans العربية беларуская български català česky cymraeg dansk deutsch ελληνική english español eesti euskal فارسی suomi français gaeilge galego עברית hrvatski magyar indonesia íslenska italiano 日本語 한국어 lietuvių latviešu македонски melayu malti nederlands norsk polski português română slovenčina slovenščina shqipe српски svenska kiswahili าษาไทย filipino türkçe українська việt ייִדיש 简体 繁體 հայերեն azərbaycan საქართველოს kreyòl ayisyen বাঙ্গালী hmoob latin esperanto हिन्दी తెలుగు ગુજરાતી ಕನ್ನಡ தமிழ் اردو қазақ монгол тоҷик o'zbek bosanski ລາວ नेपाली සිංහල ị̀gbò èdè yorùbá malagasy ខ្មែរ ਪੰਜਾਬੀ मराठी മലയാളം sugboanon sunda isizulu jawa chicheŵa hausa maya yucateco кыргыз አማርኛ kurmancî lëtzebuergesch پښتو सिन्धी samoa gàidhlig isixhosa chishona frysk af-soomaali sotho corsu hawaiʻi māori
Shërbimi i ofruar nga site www.zhitov.ru
© Дмитрий Житов