Llogaritja çati fiksime

Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe

shkalla e vizatimit 1:

Specifikoni dimensionet ne milimetra

Lartësi Y
Gjatësi X
Gjerësi Z
Qepalla C

Materiale Kulmi

Gjerësia e mahi U
Trashësia e mahi W
Mahi Hapi S

Gjerësia e bordeve veshje me listela O1
Trashësia e bordeve veshje me listela O2
Arka Hapi R

Llogaritja hip sistem demet çati


Specifikoni dimensionet e kërkuara në milimetra

Y - Lartësia çati
X - gjatësia e shtëpisë
Z - gjerësia e shtëpisë
C - madhësia minimale e qepalla
U - Gjerësia e mahi
W - Trashësia e mahi
S - Mahi Hapi
O1 - Gjerësia e bordeve veshje me listela
O2 - Trashësia e bordeve veshje me listela
R - Arka Hapi

Karakteristikat.

Llogaritja e ndërtimit demet.
Përcaktimin e shumës së materialeve të ndërtimit për mahi.
Përcaktimi i bordeve veshje me listela.
Dimensionet e sakta të gjitha pjesët demet e sistemit.
Vizatimet e detajuara të çatisë hip, mahi, dërrasë dyshemeje.Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.


русский afrikaans العربية беларуская български català česky cymraeg dansk deutsch ελληνική english español eesti euskal فارسی suomi français gaeilge galego עברית hrvatski magyar indonesia íslenska italiano 日本語 한국어 lietuvių latviešu македонски melayu malti nederlands norsk polski português română slovenčina slovenščina shqipe српски svenska kiswahili าษาไทย filipino türkçe українська việt ייִדיש 简体 繁體 հայերեն azərbaycan საქართველოს kreyòl ayisyen বাঙ্গালী hmoob latin esperanto हिन्दी తెలుగు ગુજરાતી ಕನ್ನಡ தமிழ் اردو қазақ монгол тоҷик o'zbek bosanski ລາວ नेपाली සිංහල ị̀gbò èdè yorùbá malagasy ខ្មែរ ਪੰਜਾਬੀ मराठी മലയാളം sugboanon sunda isizulu jawa chicheŵa hausa maya yucateco кыргыз አማርኛ kurmancî lëtzebuergesch پښتو सिन्धी samoa gàidhlig isixhosa chishona frysk af-soomaali sotho corsu hawaiʻi māori
Shërbimi i ofruar nga site www.zhitov.ru
© Дмитрий Житов