Llogaritja e bare metalike në dritare

Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe
shkalla e vizatimit 1:    

Specifikoni dimensionet ne milimetra

grilë Lartësia Y
Gjerësia e hekurave X

Seksioni width A
Madhësia e shufrës W

Numri i bare T
elementet horizontale G

kupe

Angle U

Lartësia e elementit dekorativ H

Llogaritja e lattices metalike dritare


Specifikoni e dimensioneve të kërkuara në milimetra

Y - grilë Lartësia
X - Gjerësia e hekurave
A - Frame Gjerësia
W - Trashësia bar
T - numri i bare vertikale
G - numri i elementeve horizontale
N - Dhoma options dritarja
U - elementet kënd (për opsionet 1, 2, 3, 9, 10)
H - lartësia e elementit dekorativ (për opsionet 7, 8)


Options foto bare dritare


Features

Llogaritja e shumës së kërkuar të materialeve për grilë metalike.
Dimensionet e sakta të të gjitha detajet.
Vizatimet e detajuara të hekura çeliku.
shpërndarja uniforme e elementeve dekorative të hekurave të tyre.Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.


русский afrikaans العربية беларуская български català česky cymraeg dansk deutsch ελληνική english español eesti euskal فارسی suomi français gaeilge galego עברית hrvatski magyar indonesia íslenska italiano 日本語 한국어 lietuvių latviešu македонски melayu malti nederlands norsk polski português română slovenčina slovenščina shqipe српски svenska kiswahili าษาไทย filipino türkçe українська việt ייִדיש 简体 繁體 հայերեն azərbaycan საქართველოს kreyòl ayisyen বাঙ্গালী hmoob latin esperanto हिन्दी తెలుగు ગુજરાતી ಕನ್ನಡ தமிழ் اردو қазақ монгол тоҷик o'zbek bosanski ລາວ नेपाली සිංහල ị̀gbò èdè yorùbá malagasy ខ្មែរ ਪੰਜਾਬੀ मराठी മലയാളം sugboanon sunda isizulu jawa chicheŵa hausa maya yucateco кыргыз አማርኛ kurmancî lëtzebuergesch پښتو सिन्धी samoa gàidhlig isixhosa chishona frysk af-soomaali sotho corsu hawaiʻi māori
Shërbimi i ofruar nga site www.zhitov.ru
© Дмитрий Житов