Ndërtimi i një kalkulator në faqen tuajSi të vendosni një Calculator për Ndërtim në faqen tuaj
Personalizoni pamjen e butonit.
Zgjidhni llogaritësin e nisjes.
Redakto tekstin e butonit.
Kopjoni dhe ngjisni kodin e pranuar në faqen tuaj.
Kur ju klikoni në butonin për të hapur shërbimin në faqen tuaj.
text

width
height
padding-top
padding-right
padding-bottom
padding-left
font-family
font-size
font-color
background-image
background-size
background-color
border
border-color
border-radius

start page
Kliko në flamurin për të kontrolluar

Kalkulatori per ndërtim Pagesa Online 


Nëse e ndërroni këtë kod, operacioni i saktë nuk është i garantuar.

Google Play
Makina llogaritëse llogaritjet tuaja Hyrje
shqipe
Ju nuk keni llogaritjet ruajtur.
Regjistrohuni ose shenjë që do të jetë në gjendje për të ruajtur llogaritjet e tyre dhe për të dërguar me postë.
zhitov Author of the project: Dmitry Zhitov        © 2007 - 2018
Facebook Vkontakte Welcome to friends.