Изградба на калкулатор на вашиот сајтКако да поставите Графички калкулатор на вашата страница
Прилагодете го изгледот на копчето.
Изберете го калкулаторот за почеток.
Уредете го текстот на копчето.
Копирајте го и ставете го примениот код во вашиот сајт.
Кога ќе кликнете на копчето за да отворите услуга на вашиот сајт.
text

width
height
padding-top
padding-right
padding-bottom
padding-left
font-family
font-size
font-color
background-image
background-size
background-color
border
border-color
border-radius

start page
Кликнете на банерот за да проверите

Калкулатори за градба Онлајн исплати 


Ако го промените овој код, правилната работа не е загарантирана.

Google Play
Калкулатори вашите пресметки Најави
македонски
Вие немате задржани пресметки.
Регистрирај се или Пријавете се дека ќе биде во можност да се спаси своите пресметки и да ги испратите по пошта.
zhitov Author of the project: Dmitry Zhitov        © 2007 - 2018
Facebook Vkontakte Welcome to friends.